Hayır Lokması - Helal Lokma,Lokmacı | Hayır Lokması,İstanbul Lokma | Lokmacı Kiralama
  • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
  • info@asirorganizasyon.com
Hayır Lokması

Hayır Lokması

Kanber Lokma 140 0 Yorum

Sipariş Hattı

Hayır Lokması

Hayır lokması, mevlüt, sünnet, düğün, iş yeri açılışı ve ölüm yıldönümleri gibi zamanlarda hayır kazanmak, ölmüşlerin ruhuna hediye etmek için dağıtılır. Asır Organizasyon şirketi olarak, profesyonel firmalar aracılığıyla hayır lokması dökme ve dağıtma organizasyonunu veriyoruz. Lokma dökme ve dağıtma cami önlerinde, davetli karşılarken, firma önlerinde ve içerisinde veya yayaların çoğunlukta olduğu caddelerde dağıtılabilmektedir. Firmamızla iletişime geçerek hayır lokması eleman ve ekipman temini yapabilir, ihtiyacınız olan tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hayır Lokması Dökme ve Dağıtma Organizasyonu

Sokak satıcıları adı altında verilen hayır lokması dökme ve dağıtma organizasyonu hizmetimizi, temiz, kaliteli ürün ve profesyonel kadromuzla sağlıyoruz. Mevlit organizasyonları, düğünler, açılış organizasyonları, sünnet organizasyonu, cenaze ve ölüm yıldönümü, hayır lokması dağıtıldığı zamanlardandır. İstanbul’da kaliteli hizmet almak için yıllardır markalaşmış sokak satıcılarıyla çalışma yürüten Asır Organizasyon şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan hayır lokması dökme, iyi bir haber aldığımızda, vefat eden sevdiklerimizin anısına, sadaka niyetiyle dağıtılıyor. Firmamız, istediğiniz mekana seyyar ekipmanlarıyla, profesyonel kadromuzdan ekip elemanımızı adresinize gönderecektir. Dağıtım alanına gelen elemanımız önceden hazırlanan lokma hamurunu, seyyar arabada pişirerek dağıtım yapacaktır. Sıcak, taze ve lezzetli lokmaların dağıtımı için ekstra eleman temini de talep edebilirsiniz.

Hayır Lokması Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon firmamız,  sizin belirlediğiniz alanda, tam saatinde eleman ve ekipman temini yapmaktadır. Firmanın iletişim numaralarını kullanarak önceden rezervasyon yaptırmalısınız. İstanbul hayır lokması organizasyon fiyatları, dağıtım adedi veya porsiyon usulüne göre belirlenmektedir. 500 kişiden 50 bin kişiye kadar dağıtım yapılabilmektedir. Dağıtım adedi arttıkça indirimli fiyatlarla hizmet alabiliyorsunuz. Elemanlarımız dağıtım sırasında galoş, eldiven takmakta ve özel kıyafetlerle sunum yapmaktadır. Hayır lokması organizasyonlarında, lokma adedi arttıkça personele ihtiyaç da artacağından fiyatlandırmayı hizmet veren personel sayısı da etkileyecektir. İstanbul’da hayır lokmacısı kiralamak için, Asır Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz düğün, açılışlar, mevlit gibi etkinliklerde sokak satıcısı hizmetleri vermiştir. Usulüne uygun ve lezzetli lokma yapan usta lokmacılar için firmamızı önceden arayarak rezervasyon yaptırmalısınız. Whatsapp ve mail adreslerimize yazarak, hayır lokması organizasyon fiyat teklifi isteyebilirsiniz.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2005 Helal Lokmam

Yukarı Çık