Hayır Lokmacısı - Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları
 • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
 • info@asirorganizasyon.com
Hayır Lokmacısı

Hayır Lokmacısı


Sipariş Hattı

Hayır Lokmacısı Kiralama

Hayır Lokmacısı olarak İstanbul'da sizlere hizmet veriyoruz. Özellikle ölüm yıldönümlerinde bir cuma günü cami çıkışında babanızın dedenizin yada annenizin ruhuna hayır lokması döktürmek insanlara ikramda bulunmak ruhuna fatihalar yollatmak gerçekten hayırlı bir hizmet olacaktır. İstanbul'da bir cami çıkışında lokmacı lokma dağıtyorsa muhtemelen bizim ekibimizdir durup bir tabak lokma alarak lokma kalitemize ve hizmetde ki hijyenimize bakabilirsiniz.

Ekonomik Hayır Lokması Kiralama

Hayır Lokması döküyoruz.

Hayır lokması dökerken biz sadece olaya maddi olarak bakmıyoruz yapmış olduğumuz işin bilincinde olarak manevi bir duygu içerisinde hizmetimizi veriyoruz. Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler birinci kalitedir. Bir çok müşterimiz Lokma döktürme fiyatlarını merka ediyor, İstanbul'da lokma döktürme fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişmekdir. Kaliteyi uygun fiyata sunmak için tüm çabamızı harçıyoruz. Kullanmış olduğumuz lokma makinaları son sistem olup el değmeden dağıtım yapıyoruz. Lokmacı kiralamak hayır lokması döktürmek için Helal lokmam sizlere istanbul da hizmet veriyor.

Cenaze için Lokma Döküyoruz

En Cazip Hayır Lokması Fiyatı 700 TL den Başlamaktadır.

İstanbul genelinde hizmet veren helal lokma sizlere yerinde hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Lokmacı kiralama yapmak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.


Sipariş Hattı


Yorumlar (4)


 • avatar

  Mustafa Altın 2 ay önce

  Lokma döktürmek istiyoruz 1000 kişilik lokma ne kadar bir de Sefaköy’e geliyor musunuz ?

 • avatar

  Ayşe 2 ay önce

  Cuma namazı çıkışı cami cemaatine ve yoldan geçenlere hayır lokması döktürmek istiyoruz. Sarıyer’e geliyor musunuz ?

 • avatar

  Kandemir A.Ş 2 ay önce

  Merhaba Sayın Yetkili.. Gebze de bulunan Fabrikamızda vardiyalı çalışanlarımıza 3 vardiya çıkışlarında lokma ikram etmek istiyoruz. Gebze de lokma döküyor musunuz ? öğlen 13:00 da 700 kişiye lokma dağıtılacak ayrıca 16:00 da 460 kişiye birde gece 11:00 da 226 kişiye lokma dağıtılacak. Konuyla alakalı bilgi ve fiyat beklemekteyiz.

 • avatar

  Hüseyin 2 ay önce

  Hayır Lokması Fiyat nedir kredi kartı ile öğrenebilir miyim ?Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim