• Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
 • info@asirorganizasyon.com
Hayır Lokması Fiyatları

Hayır Lokması Fiyatları


Sipariş Hattı

İstanbul'da lokma yaptırmak isteyen vatandaş, İstanbul ve ilçelerinde  her nerede lokma döktürmek isterse biz, bütün ekimiz ile, hijyen, profesyonel hizmetimiz ile, ekonomik fiyatımız ile daima hizmetinizdeyiz. İstanbul lokma dökümü fiyatı kuşkusuz ki son derece ekonomiktir. Malzeme kalitesini bizzat görmeniz mümkün. Hatta hizmetimizi de bizzat öncesinde bir lokma dökümü hizmetimiz de görmeniz mümkün olabilir.

Hayır Lokması Fiyatları

Hayır lokması ölmüşlerin hayrına, Cuma namazı çıkışında, iş yeri açılışında veya bir sevinci paylaşmak, şükür etmek amacıyla dağıtılmaktadır. Damak zevkimize uyan tadıyla, geleneklerimizde yeri oldukça eskiye dayanan hayır lokması özenli bir şekilde hazırlanarak sıcak ve taze bir şekilde servis edilmektedir.

En Ekonomik Hayır Lokmassı Fiyatları 700 TL den Başlamaktadır.

Cenaze ve Mevlit Organizasyonlarına Hayır Lokması

Ölen kişinin ruhuna hediye göndermek ve sevap kazanması için cenaze sahibi taziyeye gelenlere ikramda bulunmaktadır. Merhumun ölüm yıl dönümlerinde ise mevlit okutan yakınları hayır lokması dağıtarak ruhunu haberdar etmek istemektedir. Bu günlerde sizler adına tüm hazırlık ve dağıtım işlemlerini yüklenecek firmalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Cenaze ve mevlit organizasyonlarında hayır lokması döktürmek isterseniz İstanbul'da uzun yıllardır hizmet veren Helal Lokma firmamızı tercih edebilirsiniz. Olumsuzluklarla karşılaşmadan misafirlerinize taze ve sıcacık hayır lokmasını yerinde hazırlıyor, özenle servis yapıyoruz. Cenaze ve mevlit organizasyonlarında merhumun adına Fatiha okunması için seyyar aracımızın üzerine adı ve soyadını yazıyor, herkese ulaşabilmesi için sesli olarak da duyuruyoruz.

İstanbul'da Hayır Lokması Fiyatları

İstanbul'da en uygun fiyatlarla hayır lokması hazırlayan firmamız, tüm detayların sorumluluğunu üstlenmektedir. Porsiyon usulüne göre fiyatlandırma yapan Helal Lokma firmamız, lokmanın hazırlanması, cemiyetin bulunduğu alana götürülmesi, pişirilmesi ve servis edilmesi fiyatlarımıza dahildir. Servis sırasında kullanılacak tabak, çatal ve peçete gibi ekipmanlarımızı yanımızda getiriyoruz. İstanbul'da kaliteli hayır lokması döken firmalarla aynı fiyat politikasını sürdürüyoruz. Tecrübeli ve işinin ehli ustalarımız sayesinde sıcak ve çıtır çıtır lokma dağıtımı için fiyat teklifi almak isterseniz Helal Lokma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayır Lokması Döktürme Ücretleri

İstanbul'un Tüm Bölgesinde Hayır Lokması Servisi Yapıyoruz

Helal Lokma firmamız İstanbul'un neresinde olursanız olun kaliteli hizmetten yararlanmanızı sağlıyor. Önceden rezervasyon yaptırdığınızda lokma ustalarımız ve servis elemanlarımız seyyar aracıyla belirttiğiniz adrese kadar gelmektedir. Sipariş verdiğiniz tarihe ve yoğunluğumuza bağlı olarak aynı gün hizmet alma şansınız da olabilir. Hayrınıza vesile olmak, ölmüşlerinize hayır duası göndermek için hayır lokması döktürmek isterseniz firmamız kaliteli malzemeleriyle hazırladığı enfes lezzetli lokmaları yerinde sıcak bir şekilde servis etmektedir.

Hayır Lokması Fiyatları

İstanbul'da En Ucuz Fiyata Hayır Lokması Hizmeti

İstanbul'un en ucuz hayır lokması hizmetini vermekten onur duyuyoruz. Seyyar aracımızın temizliğine, personellerimizin kıyafet adabına özen gösteriyor, sağlıklı ve nefis lokma yedirmenin gayretiyle çalışmalar yürütüyoruz. Cenaze, mevlit programı, Cuma namazı çıkışı veya dileği yerine gelen kişinin şükür niyetiyle döktürdüğü hayır lokması için kaliteli ve deneyimli bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Az malzemeyle hazırlanan lokmanın kıvamının tutturulması ve pişirilmesi marifetli ustalarca yapıldığında ağızda hoş bir tat bırakacaktır. Davetlilerinizin veya hayır sebebiyle dağıtılan lokmanın lezzetinin tam olması işlenen hayrın daha makbul olmasını sağlayacaktır. Hayrınıza ortak olmak olmamızı ve en kaliteli hayır lokmasını sunabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.


Sipariş Hattı


Yorumlar (4)


 • avatar

  Ayşe Sultan 1 ay önce

  İyi Çalışmalar. Geçen hafta bende sizden lokma hayrımı gerçekleştirdim. Herşey dört dörtlük gerçekleşti. Çok memnun kaldım. Sizi herkese tavsiye ediyorum. Kimsenin aklında şüphe kalmasın işinizi on numara yapıyorsunuz. Artık sizden başka kimseye lokma döktürmem. Herşey gönlünüzce olsun çocuklar..

 • avatar

  Mustafa Kara 1 ay önce

  Pendik meydan da lokma dağıtımınıza denk geldim ilk defa bu şekilde hayır yapıldığını sizin sayenizde görmüş öğrenmiş oldum.lokmalarınız gerçekten muhteşemdi.tadında ekşilik yok yağ kokusu yok ve tertemiz iş yaptığınızı gördüm.bende sayenizde hayır işi yapmaya karar verdim.sizin sayenizdede 1 hafta sonra hayrımı gerçekleştirdim.benim hayrımıda çok güzel gerçekleştirdiniz sağolun var olun arkadaşlar...

 • avatar

  Sevim Uzman 1 ay önce

  Tam canım tatlı çekerken karşıma çıkan süper şahane ötesi lokmalari sıcak dağıtan arabalı lokmaci. Yeni öğrendim hayır lokması olarak bir kişi dagittiriyomus. Süper bi aktıvite çok beğendim. Lezzetli lokma dağıtan bu arabalar sizin de karşınıza çıkınca kaçırmayın yiyin derim :))

 • avatar

  Fadime Kurt 6 ay önce

  16 ekimde başakşehirde döktürmek istiyoruz 700 kişilik fiyatı nedir?Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
Telefonla İletişim