• Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
 • info@asirorganizasyon.com
Hayır Lokmacısı

Hayır Lokmacısı

Admin Lokma 2661 5 Yorum

Sipariş Hattı

Türk adet ve geleneklerinin baş tatlıları arasında yer alan lokma tatlısı birçok amaç ile kullanılır. Lokma tatlısı yıllardır zevk ile yediğimiz tatlıların başında gelen bir tatlı olmaktadır. Bu sebeple birçok konu ve olayda ilk aklımıza gelen hayır lokmacısı olur.

Hayır Lokmacısı Kiralama 

Her zaman yardıma hazır olan bu tatlıcılar büyük mevlit ve davetlerde kurtarıcı niteliği taşırlar. Bu adet bize neredeyse atalarımızdan kalan bir miras olmaktadır. Bu yüzden bizim için çok önemli bir yeri olan lokma tatlısı hayır ve sevap dolu davetlerimizin de baş meleği olmaktadır.

Lokmacı Kiralama İstanbul

Lokma Tatlısı Ne Amaçlar İle Dağıtılabilir?  

Adı üstünde lokma tatlısı aslında hiçbir amaç olmadan bile yenilecek olan bu tatlı birçok amaç ile yaptırılıp servis yapılıyor. Yaptıran yerler kendilerine genellikle hayır lokmacısı adını veriyorlar. Hayır lokması ülkemizde en çok mevlit, Yasin, sohbet, sene devri, kuran okutma gibi durumlarda yaptırılan ve dağıtılan bir tatlı olmaktadır. Bunun dışında dışın da ise özel günlerde yani mübarek özel günlerde en çok tercih edilen bir tatlı türüdür. Bu özel günler kandiller ve hayır işlenecek Allah rızası için kabul gören özel günler olmaktadır. Ayrıca Müslümanlar için bayram sayılan Cuma günlerinde de çok fazla dağıtılan bir tatlı olmaktadır.

Lokma Tatlıcısı Kiralama

Bu tatlıyı dağıtan kişiler birçok amaç ile dağıtırlar. Ölmüşleri ruhu için, kendilerine sevap kazanmak için ve en önemlisi Allah rızası için yaptırılıp dağıtılır. Bu tatlı hafif bir tatlı olduğu için bu kadar çok bu tarz alanlarda kullanılır. Eğer bu tarz bir tatlı satan yer arıyorsanız birçok ilde bu tatlıyı sipariş alan yerler bulmanız mümkün olmaktadır. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde çok fazla yaptırılan bu tatlı için internetten araştırma yaparak yerlerini öğrenebilirsiniz. Birçok yer telefon ile sipariş imkanı da sağlıyor. Bu sayede rahatlıkla sizde bu tatlıcılardan bu siparişleri vererek kendi istediğiniz durum için dağıtabilirsiniz.


Sipariş Hattı


Yorumlar (5)


 • avatar

  FATİH ATMACA 3 hafta önce

  Eve dönüş yolunda lokma arabasını görüp de sıraya girdim aldım. Sıcak lokmalar için çalışanlarin ve hayır lokması döktüren kişinin yüreğine sağlık. Güzel bir uygulamaymis beğendim.

 • avatar

  Aynur 3 hafta önce

  Geçen sene gebeyken karsilasmistim lokma arabasiyla. Almak isteyip de kalabalığa giremeyip alamamistim. Bir calisan beni karnım burnumda fark edince arabadan inip eliyle büyük bir porsiyon hayır lokması vermişti. Hiç unutmuyorum o anı. Çalışanları da işlerine bu kadar harika sarılıyolar. Bunu unutmayın. Gerçekten sevap işlemek istiyosaniz illaki burayı arayın.

 • avatar

  Bayram Koç 3 hafta önce

  Dün ilk kez sizin firmadan lokma döktürdüm daha önce Bağdat caddesinde karşılaşmıştım sizlerle o gün başkasının hayrını yapıyordunuz dünde benim hayrıma vesile oldunuz öncelikle Güler yüzünüz hızlı servisiniz ve enfes lokmalarınız için teşekkür ederim inanın çok memnun kaldım allah hayrımı kabul eder inşallah aldığınız parayı sonuna kadar hakediyorsunuz

 • avatar

  Pınar Aktuğ 5 ay önce

  800 kişilik lokma döktürmek istiyoruz fiyatı ne kadar oluyo?

 • avatar

  Esra Gür 5 ay önce

  İyi günler lokma döktürmek istiyoruz.Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim