İstanbul'da hayır lokması döküyoruz. - Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları
  • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
  • info@asirorganizasyon.com
İstanbul'da hayır lokması döküyoruz.

İstanbul'da hayır lokması döküyoruz.


İSTANBUL'DA HAYIR LOKMASI

İstanbul'da hayır lokması döküyoruz.El değmeden özel tasarlanmış makinalar ile işinde uzman personelimizle sizlere hayır lokması hizmeti veriyoruz.

    Ülkemizin %90’ ı Müslüman olduğundan ötürü insanlarımız hayır işleri yapmaya oldukça özen gösterir ve dikkat eder. Özellikle maddi durumu daha iyi olan hayırsever vatandaşlarımız fakir ve muhtaç olan vatandaşlarımıza yardım etmek için sürekli uğraşmaktadır. Bizim ülkemiz öyle güzide bir ülke ki adım başı dağıtılan yemek, tatlı gibi birçok şeye rastlamanız mümkün. Mesela camiye ibadet için gidersiniz eve elinizde mevlit şekerleriyle gelirsiniz ya da caminin önünde dağıtılan hayır lokmasına denk gelip nasiplenebilirsiniz. İşte bu nedenle ülkemiz çok güzide diyoruz ya. Bizim milletimiz kimseyi de kayırmaz. O Müslüman değil vermeyelim ya da o farklı mezhepten vermeyelim diye ucuz hesaplar yapmazlar. Biz her zaman birlik içinde hareket edip kenetlenerek hayrımızı da aynı o imtinaıyla yaparız.


    En çok dağıttığımız ve birçok sebeple döktürdüğümüz lokmaların gelenek ve göreneklerimizde yeri oldukça büyüktür. Bu lokmaların en geniş kapsamlı yapıldığı lokma İstanbul yani helallokmaci.com sitesi her türlü hayır işlerinizde hizmetinizdedir. Sünnet düğünlerinde, iş yeri açılışlarında, mitinglerde, düğün merasimlerinde, mevlitlerde ve daha pek çok hayır yapmak istediğiniz İstanbul içi her yere lokma servisimiz bulunmaktadır. Bunun yanında evde yapacağınız mevlitlerinize de lokma hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz kadar lokma döktürebilir ve herkese ikram edebilirsiniz. Firmamız sizlere her türlü kolaylık ve fiyatlarda da gerekli uygunluğu sağlıyor. Siz sadece lokma döktürüyorsunuz çatal, tabak ve ulaşımı biz karşılıyoruz. Lokma İstanbul’da en iyi hizmeti vermekten kaçınmıyoruz.


    Sipariş etmiş olduğunuz lokmaları firma ekiplerimizce misafirlerinize dağıtıyoruz. Saray ve İzmir lokmalarından tabaklara tüm herkese yetecek kadar ayarlayıp o şekilde dağıtmaktayız. Sizin isteğinize göre tabaklardaki lokma sayısını azaltabiliyor ve çoğaltabiliyoruz. Siz de doğal, katkısız ve helal sertifikalı lokmalarımızdan sipariş etmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret etmelisiniz. Lokma İstanbul’ da yenir diyor ve sizleri bekliyoruz.

   22.09.2015 tarihinde eklendi.   1019 kez okundu.


Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim