Tuzla Hayır Lokması Fiyatları

Tuzla Hayır Lokması Fiyatları

Günümüzde ise bu sistem profesyonel firmalar aracılığıyla yürütülmekte ve cenaze sahiplerinin büyük uğraşlar vererek taziyeye gelenlere ikram hazırlamasına gerek kalmamaktadır.

Tuzla hayır lokması fiyatlarımız en az 500 kişilik olarak hesaplanmaktadır. İstanbul’un en lezzetli hayır lokmacısını tercih etmek isterseniz, Helal Lokma firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla’da hayır lokması dağıtmak isteyenler için en uygun fiyatlarla hizmet veren Helal Lokmacı Firması’na hoş geldiniz!

Fiyatlarımız:

500 Kişilik: 4.000 TL
1.000 Kişilik:6.000 TL
2.000 Kişilik:9.000 TL

Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler:

Lezzetli ve taze lokma

Deneyimli ve güler yüzlü personel

Hijyenik lokma döküm ekipmanı

Döküm sonrası alan temizliği

Tuzla hayır lokması fiyatlarının herkesin bütçesine uygun olması nedeniyle hayır işlemek isteyenlerin profesyonel destek almasını mümkün hale getiriyor.

Helallokmaci

Tuzla Hayır Lokması Döken Firmalar

Lokma tatlısı hayır için dağıtılan ikramların en başında gelir. Lokmayı hayır işlerinde baş tacı yapan lezzeti ve mütevazi oluşudur.

Un, şeker, tuz, su ve maya gibi az malzeme kullanılarak hazırlanan lokmanın hem yapması kolay hem de fiyatı uygundur. Tuzla hayır lokması döken firmaların fiyatlarının makul olmasındaki bir diğer önemli nokta ise dağıtılma sebebinin manevi bir boyuta sahip olmasıdır.

Böylece hayır yapmak veya ölmüşlerinin arkasından mevlit okutmak isteyenlerin hayır işinden mahrum kalmaması istenir. Helal Lokma firması olarak en lezzetli lokmayı yerinde döküyor, misafirlerinize sıcak bir şekilde servis ediyoruz.

Tuzla hayır lokması fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir

Tuzla Hayır Lokması Hizmeti

Herkes tarafından sevilen lokma tatlısı sipariş günü işinin ehli ustalarımızca erkenden mayalanır ve yerinde servise hazır hale getirilir.

Dağıtım yapılacak yere seyyar araba ile gelen ustalarımız kızgın yağda lokmaları kızartarak, sıcak şerbete atar ve çıtır halde davetlilere ikram ederler. Dini ve özel günlerde, mevlitlerde, düğün ve sünnet töreninde, ölen kişinin arkasından veya ölüm yıl dönümlerinde döktürülen lokma, uzman firmalarca hazırlanmalıdır.

Amatör firmalarla çalışıldığında lezzeti tüketenler tarafından beğenilmeyecek, ziyan olacaktır. Helal Lokma firmamız, 15 yılı aşkın süredir İstanbul’un her semtinde hayır lokması dökerek sayısız referans edinmiştir.

Profesyonel Tuzla hayır lokması hizmeti için Helal Lokma’ya telefon numaraları, mail adresi veya şubeleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Tuzla Hayır Lokması Kiralama Servisi

Helal Lokma firması olarak hazırladığımız hayır lokmasının her aşamasına önem veriyor, çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz.

Mayalama, lokma dökme ve servis sırasında hijyene dikkat ediyoruz. Hazırlık aşamasında kullandığımız malzemeleri kaliteli markalardan seçiyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve ustalarımızca yürütülen Tuzla hayır lokması kiralama servisimiz müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

https://youtu.be/ngyLJQKh_Oo

Davetlilerinize sunduğumuz servis sırasında hijyene önem veriyor, servis ekipmanlarımızı dağıtım yapılacak yere ambalajlı olarak getiriyoruz. Ustalarımız ve servis elemanlarımız eldiven, galoş ve önlük kullanarak hizmet vermektedir.

En Uygun Tuzla Hayır Lokması Firması

Hayır lokması şerbetli ve şerbetsiz olmak üzere iki farklı şekilde hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre hazırladığımız hayır lokması daha çok şerbetli olarak tercih edilmektedir.

Her ne kadar İzmir ile özdeşleşen bir lezzet olsa da İstanbul’un en lezzetli lokmacısı olarak hizmet almanızı sağlıyoruz. En uygun Tuzla hayır lokması firması arıyorsanız, firmamızın yüksek kalitede verdiği hizmetten şaşmamanızı öneriyoruz. Lokma işi ustalık ister.

Tuzla’da lokma döken firmaların fiyatlarına baktığınızda hepsinin birbirine yakın olduğunu görürsünüz. Bu nedenle fiyat araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken diğer hususlar; firmanın sektörde verdiği hizmet süresi ve referanslarıdır.

Firmamızla irtibata geçtiğiniz ilk andan itibaren özel ilgiyle karşılanırsınız. Memnuniyetinizin hazırladığımız lokmanın kalitesiyle ve servisiyle de sürdürmeniz için özverili çalışmalar yürütüyoruz.

Tuzla Hayır Lokması Fiyatları Ne Kadar?

Hayır lokması fiyatlarımız 500 kişilik organizasyonlarda 5.000 TL’dir. 5.000 kişiye kadar siparişleriniz için fiyat politikamıza internet sitemizden ulaşabiliyorsunuz.

Özel siparişleriniz olması halinde Helal Lokma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak veya form doldurarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

 
yukarı