Aşure Dağıtımı

Aşure Dağıtımı

Aşure Dağıtımı türk gelenekleri arasında yer alır. Muharrem ayının 10. günü ve o  hafta içerisinde aşure dağıtımı ile hayra vesile olmak şifa bulmak gibi pek çok amaç ile günümüzde hala bu gelenek devam etmektedir.

Günümüzde bu geleneğini en hijyenik koşullarda sizler için yapmaktayız. Lezzeti damak çatlatan anneanne usulü aşureler anlaşma usulü adet bazında ilgili yerlere dağıtır.

Hayır işlemek ve dağıtmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Lezzetli ve kaliteli malzemeler kullanarak hazırlanan tam kıvamda aşureleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Şehrin her yerine lezzetli ve şifa dolu aşureleri dağıtıyoruz. Kalitemizden hiç bir şekilde ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Titizlikle hazırlanan aşureleri özel günlerde sizin adınıza dağıtıyoruz. Modern tesislerimizde hazırlanan aşureler helal sertifikalı malzemeler ile daha da lezzetleniyor.

Üstün kaliteye sahip olan firmamız sadece aşure dağıtımda değil diğer pek çok hizmeti ile de ön plandadır. Şehrin en ileri gelen firması olarak özel günlerde yada sizin belirlediğiniz günlerde lezzet dağıtıyoruz.

Aşure ayı hangi ay diye merak edenlere Muharrem ayının 10.günü diyerek bu özel günlerde sevdiklerinizle lezzetli aşureleri yemeniz için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Aşurelerin içerisinde kullanılan her bir malzeme şifa kaynağıdır.

Güvenli ellerde hazırlanmış aşureler özel olarak paketlenip tarafımızdan dağıtılır. Kaliteden ödün vermeyerek her bir hizmet adımımızda müşteri odaklı yaklaşımımız mevcuttur.

Özel günlerde dağıtmak üzere hijyenik koşullarda ürettiğimiz aşure ve diğer lezzetlerimiz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerde ekstra indirim almak ve hizmet konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak için hiç vakit kaybetmeden sitemize giriş yapabilirsiniz.

 
helal-lokmaci-siparis

Aşure Dağıtılırken Ne Denir?

Aşure neden dağıtılır? Aşure günü pek çok kişi için anlamı derin olan özel bir gündür. Bu günde 7 farklı kapıya dağıtılan aşurelerin dağıtımında vesile olan ev halkına bolluk, bereket, şifa huzur ve mutluluk getirileceğine inanılır. Bu inançla siz de dilediğiniz zaman özellikle aşure günlerinde lezzetli aşureleri dağıtarak bereketi ve şifayı çağırabilirsiniz.

 
 
 
İstanbul Aşure Dağıtımı

Büyük bir titizlikle ve hijyenik ortamlarda pişirilen aşureler tabiri caizse kapı kapı gezilerek tarafımızdan dağıtılır. Aşure gününde size sadece dua etmesi kalır. Bu manevi yükü ağır olan görevi üzerinizden alıyoruz. Böylece geride sizlere pek çok artı sunuyoruz.

  • Aşure pişirme konusunda kıvam tutturma gibi endişeler geride kalır.
  • Tabak, kaşık gibi mali giderleri düşünmeye gerek kalmaz.
  • Geride bulaşık derdi olmaz.
  • Komşularınız ve sevdiklerinizi lezzet ve bereket ile buluşturmak bu kadar kolaydır.
  • Hem pişirme hem de dağıtım sürecinde fazla efor sarf etmeye gerek kalmaz.
 

Aşure dağıtımı her yılın belli günlerinde yapılan özel dualarla birleştiren özel bir haftadır. Bu haftada kişiler hem bolluk bereket hem de manevi sıhhat bulmak için aşure yapıp özellikle 7 kapı dağıtır. Sizler için hazırladığımız, bin bir emek ile paketlerimizi ve yapım aşamasının her bir sürecinde itina ile kontrol ettiğim aşureleri sadece 7 kapı değil daha kapsamlı şekilde dağıtabilmekteyiz.

 

Aşure Dağıtmak Şart Mı?

Aşure dağıtımı sıhhat ve şifa bulmak için evin bereketi ve bolluğu için yapılan bir aştır. Bu aşı dağıtmak sünnettir. Kişi hem evinde hem de hayatında başarılı olmak ve fakirleri sevindirmek adına aşure dağıtır.

Muharrem ayının onuncu günü ve sonraki haftaya kadar kapsayan zaman diliminde kişi istediği bir gün aşure dağıtımı yapabilir. Kişi sevdiklerine akrabalarına, muhtaç gördüğü durumu guç kişilere, öğrencilere ve daha pek çok kişiye bu aştan dağıtabilir.

 

Aşure gününe kaç gün kaldı?  Aşure ne zaman yapılır yada içine hangi malzemeler kullanılır gibi soruları geride bırakarak gönül rahatlığı ile tam kıvamında aşureleri bizim ustalığımızla dağıtabilirsiniz. Dilerseniz bu dağıtma işini de sizin için üstlenebiliriz. Emek vererek özenle hazırladığımız aşureleri hayır işlemek adına uygun fiyatlara ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

 

Aşure Kaç Eve Dağıtılır?

Aşurenin 9 yada 10 farklı bakliyat ile hazırlanması ve daha sonra en az 7 kapıya ulaştırılması gerekir. Bu şekilde hazırlayan yada dağıtımına vesile olan kişiye ve ailesine bolluk bereket huzur manevi şifa ulaşır.

Lezzeti kıvamında mis kokulu aşureleri usta ellerle hazırlayıp sizin için paketlemekteyiz. Özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayarak hayır işleminize vesile olmaktayız. Siz de sevdiklerinizin ve ailenizin mutlu bereketli bir hayat yaşaması için aşure günlerinde bizim ile iletişime geçerek lezzeti kapı kapı dağıtabilirsiniz. Ayrıca sadece aşure için değil diğer farklı hizmetlerimiz için de dilediğiniz zaman bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

 
yukarı