İstanbul Lokma Fiyatı

İstanbul Lokma Fiyatı

Hayır lokması lokmacı lokma döktürme gibi farklı isimler ile anılan bu hizmet, ülkemizin her noktasında büyük bir talep görmektedir. En çok cazip gelen hizmet paketi ise hiç kuşkusu ki 500 kişilik lokma Fiyatı olmaktadır. Artan ya da azalan kişi sayısına özel hizmetlerimiz ile çeşitli noktalarda hizmet sağlamaktayız.

Hayir-lokmasi-banner
Hayir-lokmasi-banner

Mobil hayır lokması Olarak bulunduğunuz şehrin istenen noktasında sizler için en kaliteli mamullerden hayata geçirilmiş sıcacık lokmaları sunuyoruz. Vermiş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde bugüne kadar Hayır lokması Şikayeti olarak hiçbir şekilde olumsuz durum yaşamadık.

İşin inceliklerini bilmeyen kişiler tarafından verilen bu hizmet neticesinde bir takım istenmeyen durumlar meydana gelebilmektedir. Örneğin lokmaların çiğ kalması, istenen sayıda servis edilmemesi gibi durumlar en sık rastlana sorunların başında gelmektedir.

Helal Lokmacı

Hayır lokması Fiyatı konusunda firmalar ile anlaşma sağlayan kişiler de bu anlamda profesyonel bir işçilik beklemektedir. Bu durum İstanbul hayır lokması yaparken de Antalya hayır lokması yaparken de aynı şekilde talep edilmektedir. Ülkenin farklı noktalarında da sıklıkla tercih edilen hizmetimiz, 200 kişilik lokma Fiyatı olarak çok fazla ilgi görmektedir. Hem ekonomik bir rakama sahip oluşu hem de istenen hayrın kolayca ortaya çıkmış olmasından kaynaklıdır.

İstanbulun-en iyi-hayır-lokmacısı
İstanbulun-en iyi-hayır-lokmacısı

Mobil Araçta Lokma Fiyatları

500 Kişilik Lokma Fiyatı3.500 TL
1000 Kişilik Lokma Fiyatı5.000 TL
1500 Kişilik Lokma Fiyatı6.000 TL
2000 Kişilik Lokma Fiyatı7.000 TL

Hayır Lokması Döktürmeye Karar Verdiğinizde:

Aşağıdaki bilgileri bize iletin:

Tarih:
Saat:
Adres:
Hayır sahibi adı soyadı:
Telefon numarası:
Yedek telefon numarası:
Kimin adına dağıtılacak:

İstanbul Hayır Lokması Döktürme

Hayır lokması tarifi tam anlamı ile bilinmesi gereken bir meseledir. Bu sektöre adım atan herkes bu hususta tüm aşamaların önemini ilmeli ve bu yönde bir uygulama sağlanmalıdır. Orijinal Lokma hazırlamak, daha fazla memnun müşteriyi beraberinde getirmektedir. 

Hayır lokması nedir bilmeden bu işten para kazanmak isteyenler, istenmeyen ticari sonuçlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Lokma işi, büyük bir incelik ve ustalık isteyen bir meseledir. Pişme zamanı, mayala dostları ve kızarma ısı gibi her türlü detay önem arz etmektedir.

Ülkemizin en çok tercih edilen geleneklerine dönüşen hayır lokması, çeşitli organizasyon ve cemiyetlerin aranan hizmetidir. Hayır lokması İstanbul’da da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası hayır içerisinde de aynı şekilde ilgi oluşturur. Çok çeşitli açılış, mevlit sünnet, nişan ve düğün gibi durumlar da tıpkı cenaze törenlerinde olduğu gibi ilgi bulur.

Uygun Fiyatlara Hayır Lokması Döküyoruz.

Hayır lokması istanbul dağıtımı fiyatları, dağıtılacak kişi sayısına ve lokma hayrının yapılacağı yere göre değişmektedir. Genel olarak, 500 kişilik hayır lokması dağıtımı için fiyatlar 3.500 TL’den başlamaktadır. 

İstanbul Hayır Lokması
hayır Lokması İstanbul

Helal Lokma Hizmetlerimiz

İstanbul’ da hizmet veren Helal Lokma firmamız; Ataşehir hayır lokması cafe, Ataşehir hayır lokması, Beylikdüzü hayır lokması, hayır lokması Anadolu yakası, hayır lokması Eyüp ve hayır lokması Maltepe şeklinde ilçe bazında yaygın olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Lokmaci
Lokmaci

Hayır lokması arabası üzerinde gerçekleşen hizmet ayrıcalığı ile hiçbir şekilde suya sabuna dokunmaksızın sizlerin adına lokma dağıtımı istenen niyetle yapılmaktadır.

Siparişlerin birçoğu, 500 kişilik lokma dökümü şeklinde gerçekleşmektedir. Ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile hayır lokması ne kadar öğrendikten sonra bütçe dostu olduğunu herkes kolayca anlamaktadır. Hayır lokması cafe ve çeşitli alanlarda, ev ve iş yerleri gibi çok çeşitli noktalara tamda istenen tarihlerde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da Hayır Lokması Bereketi: Lezzet Dolu Bir Paylaşım

İstanbul’un canlı sokaklarında, sevgi ve paylaşımın en lezzetli haliyle tanışın: Hayır lokması. Sıcacık lokmalar dağıtarak sevdiklerinizi mutlu edin, hayırlara imza atın.

En son model araçlarla ile İstanbul ve çevresine aynı anda birkaç yerde lokma dökümü hizmeti sunuyoruz. Kaliteli ve sağlıklı lokmalarımızla hayrınızı en güzel şekilde yerine getirmenize yardımcı oluyoruz.

Hayır Lokması İstanbul: Helal Lokmacı ile Lezzeti Paylaşın

hayır lokması
hayır lokması

Hayır lokması, sevap kazanmak ve insanlarla paylaşmanın en güzel yollarından biridir. Helal Lokmacı olarak İstanbul’da her semte hayır lokması hizmeti sunuyoruz.

İstanbul lokma fiyatı alıken bu perspektiften bakmakta yarar vardır. Malzemelerin alınması, hamurun hazırlanması ve lokmanın kızartılarak şerbetlenmesi tüm bu aşamaları siz yalnızca izliyorsunuz.

Pek çok müşterimiz lokma dağıtımını kendi elleri ile yapmak istiyor. Biz de bu isteğinize saygı duyuyoruz ve lokma dağıtımında size yardımcı olmak için bir personelimizi veriyoruz.

Hayır Lokması Fiyatları

Hayır Lokması, Hayır Lokması Hizmeti, Lokma Döktürme ve Lokmacı İstanbul konularının her biri için firmamız üzerinden istediğiniz çalışmayı satın alabilirsiniz.

İstanbul ve semtlerinde dökülen hayır lokması hizmetlerimiz, Pendik hayır lokması, Beyoğlu hayır lokması ve Esenler hayır lokması gibi farklı türden hizmetlerimiz ile Popüler bir firma olarak görev alamaya devam etmektedir.

Helal Lokma firması arayanların tün beklentilerini fazlası ile karşılamakta olan işletmemiz, hayır lokması fiyatı olarak 500 kişiye 3.500 TL gibi ekonomik fiyatlardan oluşan bir hizmet sunuyoruz.

Güncel olarak uygulamaya aldığımız 500 kişilik lokma fiyatı 2024 yılı için bu şekilde en az 3.500 TL şeklindedir. Farklı sayıda talebiniz için zaman kaybetmeden firmamı ile bağlantı kurmaya başlayabilirsiniz. Hayır lokması İstanbul fiyatları ve diğer hizmet detaylarımız bünyemizde sizler için güncel olarak yerini alıyor.

3.500 TL den Başlayan Fiyatlarla Hayır Lokması Döküyoruz.

Hayır Lokması Fiyatları
Hayır Lokması Kaç Para

Hayır Lokması İstanbul

İstanbul’da Lokma döktürme, Osmanlı’ya kadar uzanan geleneksel bir kavramdır. Helal Lokma olarak karşımıza çıkıyor.

Hayır lokması kiralama yapmak isteyen çok sayıda kişi için tabak, çatal, peçete, ilahi dinletisi ve dileyen müşterilerimize özel baharatlar ile lokma ustalarımız eşliğinde 500, 750, 1000 ve 1500 kişilik lokma döktürme çalışmalarımız devreye alınmaktadır.

Hayır Lokması Ne için Dağıtılır?

İnsanlarla paylaşmayı seven ve bunu hayır amaçlı yapmak isteyen herkes lokma dağıtımı yapabilir. Ölen bir yakınınız için, dini günlerde veya özel bir kutlamada sevdiklerinizle birlikte hayrınızın bereketli olmasına niyet edebilirsiniz.

Helal Lokmacı olarak mobil araçlarımızda bulunan led tabelalar sayesinde kimin adına hayır lokması döktürmek isterseniz, onu yazıyoruz.

Hayır Lokması Ne Zaman Dağıtılır?

Lokma dağıtımı, sevap kazanmak ve insanlarla paylaşmanın en güzel yollarından biridir. İnsanlar cenazelerde, hayatlarında güzel bir gelişme yaşadıklarında, dua almak için, dini günlerde hayır lokması dağıtımı yaptırmak istemektedir.
Lokma dağıtımı için:

Camilerin giriş-çıkışları, işlek caddeler, sokaklar ve tanınmış lokasyonlar genellikle tercih edilen alanlardır.

Özel alanlarda, parklarda ve diğer alanlarda da dilediğiniz bir zamanda lokma dağıtılır.Herhangi bir şekilde hayır işlemek isteyen herkes dilediği zaman hayır lokması döktürebilir. Bunun için bir mevsim, gün veya saat farkı bulunmuyor.

Hayır Lokması Ne Zaman Dağıtıllır
Hayır Lokması Ne Zaman Dağıtıllır

500 kişilik lokma döktürmek ne kadar sorusuna yanıt mı arıyorsunuz? İstanbul’da hayir lokmasi hizmeti veren firmamız, her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır.

Hayır lokması dağıtımı ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, özel günlerinizi daha da anlamlı hale gelir. Hayır lokması dökme hizmetimizle, istediğiniz yerde, istediğiniz kişi sayısına göre lokma dağıtımı yapabilirsiniz.

Lokma tatlısı, her damak tadına hitap eden lezzeti ile özel günlerin vazgeçilmezi. Lokmacı İstanbul olarak, müşteri memnuniyetine odaklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Özel günler de lokma döktürmek istiyorum diyen herkes için en uygun hayır lokması fiyatları ile hizmetinizde.

Cami Çıkışında Lokma Döken Firmalar

Cami çıkışında lokma döken firmalar arasında en başta bulunan firmamız, istenen sayıda lokmayı noksansız olarak yerine getirmektedir. Helal Lokma müşterileri, kaliteli ve sıcacık lokma ayrıcalıklarını yakından bilmektedir.

Hayır Lokması Fiyatları
Hayır Lokması Fiyatları

Özellikle Cuma namazı sonrası çok fazla ilgi bulan hayır lokması hizmetlerimiz, hayır sahiplerinin çok sayıda dua alabilmesine olanak sağlamaktadır. İstanbul hayır lokması hizmetimiz müşterilerimizin talep ettikleri adres ve saatlerde tam olarak hizmetlerini başlatmaktadır.

Bize baş vuran çok arklı yaş grubundan müşterilerimiz “Hayır İçin Lokma Döktürmek İstiyorum” şeklinde ifadelerde bulunarak firmamız üzerinden bilgi talep etmektedir.

Çeşitli sevinç, üzüntü, ölüm yıl dönümü ve birbirinden farklı sebeplere bağlı olarak Hayır için lokma döktürmek çok fazla kişi tarafından talep edilmektedir. Hayır lokması sevap mı değil mi bilmek isteyenler bile bu anlamda firmamıza benzer sorular yöneltebilmektedir.

Hayır lokmacısı kiralama hizmetimiz ile 2 özel usta eşliğinde bir çalışmayı yerine getirmekteyiz. Arabayla Hayır Lokması Döken Firmalar arayanların birincil tercihini oluşturan işletmemiz, tatlı veya tuzlu olacak şekilde kendi içinde değişen hizmet detayına sahiptir.

Araba ile hayır lokması dökmek olabildiğince hijyenik bir durumdur. Küçük bir alanda eldiven kullanılarak el değmeden özel ambalajlar eşliğinde pişen her bir lokma halka dağıtılmaktadır. Helal Lokma firması kalitesi ile İstanbul’un her bir noktasında yerimizi almaya devam etmekteyiz.

Hayır lokması döktürmenin birçok fazileti olduğuna inanılır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Sadaka sevabı kazandırır.
Dileklerin kabulüne vesile olur.
Ölen kişinin ruhuna fayda sağlar.
Borçların kapanmasına yardımcı olur.
Bolluk ve bereket getirir.

Hayır lokması döktürmek için öncelikle bir helal lokmacı firması ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmaya lokma dökmek istediğiniz tarihi, saati, yeri ve dağıtmak istediğiniz lokma miktarını bildirmeniz yeterlidir.

Hayır lokması döktürmenin fiyatı, lokma miktarına, lokmanın çeşidine ve dağıtımın yapılacağı yere göre değişmektedir. Güncel fiyatlar için helal lokmacı firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayır lokması birçok farklı durumda döktürülebilir. Bunlardan bazıları şunlardır:

Sünnet düğünü
Nişan töreni
Düğün
Cenaze töreni
Mevlid kandili
Ramazan ayı
Kurban Bayramı
Diğer özel günler

Hayır lokması döktürmek için özel bir izin almanıza gerek yoktur. Ancak, lokma dökümü yapacağınız yer kamusal alan ise, ilgili kurumdan izin almanız gerekebilir.

Yoğunluk durumuna göre değişmekle birlikte, hayır lokması döktürmek için en az 3 gün önceden rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir.

İstanbul'da hayır lokması döktüren birçok firma bulunmaktadır. Google'da "İstanbul hayır lokması" araması yaparak bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Hayır lokması döktürürken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

Helal lokmacı firması seçerken dikkatli olun.
Lokma dökümünün yapılacağı yerin temiz ve hijyenik olmasına dikkat edin.
Lokma miktarını dağıtılacak kişi sayısına göre belirleyin.
Lokma dağıtımı sırasında hijyen kurallarına uyulmasına dikkat edin

Hayır lokması hakkında daha fazla bilgi edinmek için internette araştırma yapabilir veya helal lokmacı firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sevdiğiniz birini kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, lokma dökümü gibi gelenekler size ve yakınlarınıza teselli olabilir. Peki, lokma dökümü için en uygun zaman nedir?

Cenaze günü: Cenaze töreninin ardından, taziyede bulunanlara lokma ikram edilebilir.
7. gün: Ölen kişinin ruhuna dua etmek ve sevdikleriyle anmak için 7. gün lokma dökümü yapılabilir.
40. gün: İslami gelenekte önemli bir yere sahip olan 40. gün, lokma dökümü için sıklıkla tercih edilen bir zamandır.
52. gün: 40. günden sonra da lokma dökümü yapılabilir.

Fakat bu noktada kesin bir kaide bulunmaz. 7’sinde döktürmek istediğiniz lokmayı müsait olamazsanız birkaç gün sonra veya farklı bir zaman diliminde yapılır.

Bir yakınınızı kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, lokma dökümü gibi gelenekler size ve yakınlarınıza teselli olabilir. Peki, lokma dökümünün arkasındaki anlam nedir?

Lokma Dökümünün Anlamı:

Hayır Duası: Lokma dökümü, vefat eden kişinin ruhuna dua etmek ve sevdikleriyle anmak için yapılan bir hayırdır.

Paylaşma: Lokma, sevdikleriniz ve ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak için dağıtılan bir tatlıdır.

Bereket: Lokma dökümünün bereket ve bolluk getireceğine inanılır.

Lokma bereketli olduğu kadar lezzetli de bir tatlıdır. Lokmanın içine katılacak yeterince un, sıvı yağ, su, maya, şeker ve tuz ile bir hamur hazırlanmaktadır.

Lokmaların sayıca çok dökülmesi söz konusu olduğundan lokma hamuru özel yoğurma makinelerinde el değmeden hazırlanır.

Lokmalar, mobil araçlardaki büyük kazanlarda deneyimli lokma ustaları tarafından kızartılıp şerbetlenen hafif bir tatlıdır. Sıcak bir şekilde şerbeti ile buluşan lokma tatlısı çıtır çıtır tüketilebilir.

Ölünün arkasından lokma döktürmek toplumumuzun gelenek ve göreneklerinde çok uzun süredir var. Hatta bunu 600-700 yıllık bir geçmişe sığdıramayız.

Ölünün arkasından döktürmenin nedeni onun adına bir hayır işlemektir. Ancak onu anmak, acıları ve duyguları paylaşmak, dua almak ve daha birçok nedenle lokma dağıtılmaktadır.

Evet dağıtılır. Hem cenaze günü hem de sonrasında istediğiniz bir gün lokma dağıtımı yapabilirsiniz.
Ölen kişinin hatırasını canlı tutmak için mahallede lokma dağıtılır. Bu, evinin önünde veya yakın bir cadde üzerinde de yapılabilir. Bu küçük jest, onun anısını yaşatmanın güzel bir yoludur.
Ayrıca ölüm yıl dönümlerinde veya 7’sinde, 40’ında gibi özel günlerde de hayır lokması dağıtımı yapılabilir.

Lokma tatlısının yapıldığı durumlar genellikle mevlitli programlar oluyor. Bu bazen bir bebek mevlidi veya sünnet mevlidi bazense bir düğün veya cenaze mevlidi olabiliyor.
Lokma dağıtımı Mevlit programının bir parçası olabilir. Cenaze mevlitlerinde ise merhumun adı mobil stantlarda LED ışıklarla tabelaya yansıtılıyor.

Hayır lokması dağıtılan kişi sayısına göre değişebilmekle birlikte kişi başı 8 TL ile 5 TL arasındadır.

Örneğin 500 kişilik lokma dökme fiyatı 4.000 TL iken 2.000 kişilik lokma dokturme fiyati 9.000 TL olabilmektedir.

Mobil lokma araçlarıyla hizmet veren firmamız her şey dahil (pişirme, dağıtma) hizmet vermektedir.

Helal Lokmacı: İstanbul'da Lezzet ve Hayır Bir Araya GeliyorHelal Lokmacı olarak İstanbul'da lokma dağıtımı hizmeti sunuyoruz. Hayırseverlerin sevdiklerini mutlu etmesine ve hayır duası almasına yardımcı olmak için lezzetli ve hijyenik lokmalar hazırlıyoruz.

Uzun Yıllara Dayanan Deneyim: Hayır lokması dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlar: Her bütçeye uygun lokma dağıtım paketlerimiz mevcuttur.

19 Yorumlar

 1. 10 Mayıs 2024 at 22:18
  Fadime Çatalcı

  Instagram’da gezinirken Helal Lokmacı’nın sayfasına denk geldim ve yorumları okudum. Hepsi çok olumluydu. Bu nedenle mevlid törenimiz için lokma döktürmek için Helal Lokmacı’yı tercih ettim. Kesinlikle doğru bir karar vermişim. Lokmalar çok lezzetliydi ve dağıtım da çok düzenliydi. Teşekkür ederim.

  • 10 Mayıs 2024 at 22:32
   admin

   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Instagram sayfamızı ziyaret ettiğiniz ve yorumları okuduğunuz için mutluyuz. Mevlid töreninizde lokma döktürmek için Helal Lokmacı’yı tercih ettiğiniz ve memnuniyetinizi dile getirdiğiniz için çok mutluyuz. Lokmalarımızın lezzetini ve dağıtımın düzenini beğenmeniz bizi motive ediyor.

 2. 10 Mayıs 2024 at 22:19
  Yusuf Canik

  İstanbul’da hayır lokması döktürmek için en iyi firma Helal Lokmacı. 3 defa farklı hayır işlerimiz için lokma döktürdük ve her seferinde çok memnun kaldık. Lokmalar çok lezzetli ve dağıtım da çok düzenli. Teşekkür ederiz

  • 10 Mayıs 2024 at 22:31
   admin

   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Hayır işlerinizde Helal Lokmacı’yı tercih ettiğiniz ve memnuniyetinizi dile getirdiğiniz için çok mutluyuz. Lokmalarımızın lezzetini ve dağıtımın düzenini beğenmeniz bizi motive ediyor. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Helal Lokmacı olarak, her zaman en lezzetli ve taze lokmaları sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bir dahaki hayır işinizde de sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamak isteriz. Tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 3. 10 Mayıs 2024 at 22:19
  Kübra Aksoy

  Hayır lokması döktürmek için internette araştırma yaparken Helal Lokmacı’yı buldum. Fiyatları ve yorumları çok iyiydi. Bu nedenle cenaze törenimiz için lokma döktürmek için Helal Lokmacı’yı tercih ettim. Her şey çok güzeldi. Teşekkür ederim

  • 10 Mayıs 2024 at 22:31
   admin

   Cenaze töreniniz için Helal Lokmacı’yı tercih ettiğiniz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. Hayır lokması döktürmek için internette araştırma yaparken Helal Lokmacı’yı bulmuş olmanız ve fiyatlarımızın ve yorumlarımızın beğeninizi kazanmış olması bizi çok mutlu etti. Cenaze töreninizde her şeyin güzel geçmiş olması ve lokmalarımızdan memnun kalmış olmanız bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı. Helal Lokmacı olarak, zor günlerinizde size bir nebze olsun yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Başınız sağolsun, tekrar geçmiş olsun dileklerimizle.

 4. 10 Mayıs 2024 at 22:20
  Ahmetbey

  Kesinlikle memnun kalınacak tek firmasınız. Lokmalarınız çıtır çıtır ve çok lezzetli. Hem temizsiniz hem titizsiniz hem de güler yüzlüsünüz. İşinizi en iyi şekilde yaptığınız için size tekrar teşekkür ediyorum. İşleriniz bol olsun inşallah.

  • 10 Mayıs 2024 at 22:31
   admin

   HELAL LOKMACI HER TÜRLÜ LOKMA SİPARİŞİ SATIŞI İÇİN SİZLERİN HİZMETİNDE. TEŞEKKÜR EDERİZ…

 5. 10 Mayıs 2024 at 22:20
  Hakan Açıkbaş

  Telefonla görüşme aşamasından dağıtım sonlanıncaya kadar tüm süreçten çok memnun kaldım. Güven ve lezzey bir aradaydı, tüm çalışanların kadın olmasının etkisi sanırım. Öneriyle değil google üzerinden yorumlarla ulaştığım için kendimi şanslı sayıyorum.

  • 10 Mayıs 2024 at 22:31
   admin

   HELAL LOKMACI HER TÜRLÜ LOKMA SİPARİŞİ SATIŞI İÇİN SİZLERİN HİZMETİNDE. TEŞEKKÜR EDERİZ.

 6. 10 Mayıs 2024 at 22:21
  Esra Doğan

  Bugün Erenköy galip paşa cami nin önünde annemiz için yapmak istediğimiz hayrı, Helal Lokmam Hayır Lokması ustalarından muzaffer ve Talha usta sayesinde çok güzel bir şekilde yapabildik. Bu iki güzel usta son derece titiz, kullandığı malzemeler en iyisi..İnsanları sıraya sokarken kullandıkları hitap şekilleri, yaklaşımlarıyla 10 yıldızı hakediyorlar.2. Kere aynı memnuniyeti yaşadık.Tadan herkes çok beğendi..Herkese tavsiye ederiz.Çok ama çok teşekkürler..

  • 10 Mayıs 2024 at 22:30
   admin

   Helal Lokmacı olarak Sizlere yardımcı olabilmek bizi mutlu ediyor. Biz teşekkür ederiz Esra Hanım

 7. 10 Mayıs 2024 at 22:21
  Rıza Akduman

  Gayet saatine sadık, özenli ve temiz bir işletme. Cenazemiz için cami önünde olmasını rica etmiştik. Çok memnun kaldık. Güler yüzleriyle de acılı günümüzde hiç sorunsuz kalbimizi fethettiler. Tekrar teşekkür ederiz.

  • 10 Mayıs 2024 at 22:30
   admin

   Helal Lokmacı olarak Sizlere yardımcı olabilmek bizi mutlu ediyor

 8. 10 Mayıs 2024 at 22:26
  Ayse Mualla Candan

  Helal lokmacı gerçekten aldığınız para da helal..Kaç kez sizden lokma döktürdüysem hiç pişman olmadım.Hakkım size sonuna kadar helaldir…

 9. 10 Mayıs 2024 at 22:27
  Murtaza Keser

  Merhaba.. Haziran ayında lokma döktüreceğiz fiyat konusunda yardımcı olabilirsiniz.

 10. 10 Mayıs 2024 at 22:27
  Hüsniye Raptik

  1,5 ay önce döktürdük çok lezzetliydi teşekkürler

 11. 10 Mayıs 2024 at 22:28
  Aslıhan Sakar

  700 kişilik lokma döktürecektik fiyatı ne kadar?

 12. 10 Mayıs 2024 at 22:28
  Adil Balkan

  Esenler de Lokma Dağıttıracam Kandil Akşamı bizim burada merkez camisinin çıkışında 3000 kişilik fiyat alabilir miyim ? Bir de tabaklara kaç tane lokma koyuyorsunuz.

Comments are closed.

yukarı