bitcoin ne kadar btc ne kadar Mobil Lokma Arabası - Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları
  • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
  • info@asirorganizasyon.com
Mobil Lokma Arabası

Mobil Lokma Arabası

isa Lokma 36 0 Yorum

Sipariş Hattı

Mobil Lokma Arabası

Lokma döktürmek, insanların daha çok hayır dualarını almak, güzel bir lezzet eşliğinde ikramda bulunmak ve organizasyonlarda davetlilerinizin gönlünü hoş etmek için tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Hayır lokması diye de tabir edilen bu eşsiz lezzeti ortaya koymak, profesyonellik gerektirir. Pişirme tekniği konusunda ustalık, hijyen ve temizlik standartlarına uygunluk, ekip arkadaşlarımızda olan temel özelliklerdir. Bunların yanı sıra güler yüzlü servis personelimiz ile davetli ve konuklarınızı memnun edebilirsiniz. 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak, mobil kokma arabası kiralama hakkında fiyat alabilirsiniz. İstanbul'un neredeyse tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Mobil Lokma Arabası Kiralama

Osmanlı'dan bugünlere kadar gelmiş, kültürümüzün bir parçası olmuş lokma, en çok talep gören ikram çeşitlerindendir. Ekonomik fiyatlarla ikram edilebilmesi, büyük küçük herkes tarafından tadılmak istenmesi, hafif ve lezzetli bir tatlı olması, lokmayı bu kadar popüler hale getiren bir ikram statüsüne sokuyor. Tabi mobil olarak üretilmesi ve daha sıcakken sunulması ise en büyük avantajlarından. Helal Lokma firması olarak sizlere bu  eşsiz lezzeti dilediğiniz bir adreste sunmak için nakliye, üretim, servis gibi tüm aşamalar dahil olarak hizmet veriyoruz. Fiyatlarımıza tüm hizmetler dahildir. Detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon ve mail bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Helal Lokmacı olarak hayır lokması döken ekiplerimiz, işinde deneyimli, eli yatkın kişilerdir. Mobil lokma arabası kiralama hizmetimiz için sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Mobil Hayır Lokma Firması

Her ne kadar eğlenceli etkinliklerde ve kutlamalarda lokma döktürülse de, bazen ölülerin arkasından hayırlara vesile olması maksadıyla ve ölülerin ruhlarına manevi katkı olması amacıyla da lokma döktürülmektedir. Bu eşsiz lezzeti tadan kişiler, lokma kimin adına döktürüldüyse, o kişiye hayır duaları göndermektedir. Bu sayede hem bu güzel lezzeti tatmış olacaklar, hem de hayır dualarını eksik etmeyeceklerdir. Mobil hayır lokma firması olarak yılların verdiği tecrübe ile Merter ve Pendik merkezli faaliyet gösteren firmamız, sizlere de hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.


Sipariş Hattı


Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2005 Helal Lokmam

Yukarı Çık