Lokma Döktürme - Lokmacı | Hayır Lokması | Seyyar Lokmacı | Hayır Lokması Fiyatları | Lokma Döktürme
 • Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
 • info@asirorganizasyon.com
Lokma Döktürme

Lokma Döktürme


Sipariş Hattı

Geleneksel tatlılarımız arasında bulunan lokma lezzetiyle herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Osmanlı döneminde hayır maksadıyla lokma döktürme geleneği günümüzde de devam etmiş, sevinçli bir haber alan, niyeti kabul olan, hayır işlemek isteyen ve ölülerinin ruhuna mevlit okutacakların dağıtmak için en çok tercih ettiği tatlılar arasında yerini almıştır.

En Kaliteli Lokma Döktürme Firması

Lokma döktürme hizmetini alacağınız firmanın kaliteli malzeme kullanması lokmanın lezzetini doğrudan etkileyecektir. Helal Lokma firması olarak lokma hazırlarken birinci kalite un, şeker ve yağ kullanıyoruz. Sağlığı tehdit edecek herhangi bir maddeye yer vermiyor, helalinden lokma yemeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Her müşterimizin siparişini hazırlarken malzemelerin paketini ilk kez açıyor, taze ve lezzetli lokma için kaliteye önem veriyoruz.

İstanbul'da Uygun Fiyata Lokma Döktürme

Herkes tarafından beğenilerek tüketilebilmesi için lokmayı hazırlayan ustanın el lezzeti ve mahareti olması gerekir. Lokma pişirirken kullanılan malzemenin az olması maliyeti düşürür. Ancak az malzemeli olduğundan doğru şekilde yapılmazsa lezzeti yerinde olmayan bir tatlı ortaya çıkacaktır. Helal Lokma firmamızın ustaları yılların verdiği tecrübe ile misafirlerinizin gönlünü hoş edecek hayır lokması hazırlamaktadır. Hamurun yoğrulması işinin ehli ustalarımızca yapılır. Ağız tadına yatkın, uygun fiyata lokma döktürme hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 15 yıldan uzun süredir müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalar yapmaktadır. Referanslarımız verdiğimiz hizmetin güvencesidir.

Lokma Döktürme Servisi

Helal Lokma firmamız İstanbul'un tüm semtlerine enfes tatta lokma servisi için rezervasyon almaktadır. İstanbul'un neresinde olursanız olun firmamızın kaliteli hizmetinden yararlanma fırsatınız bulunuyor. Ölmüşlerinizin ruhuna hediye etmek ve sevap kazandırmak için insanlara ikram edeceğiniz hayır lokması, tattırdığınız insan sayısınca Fatiha olarak geri dönecektir. Yakınlarınızın ölüm yıl dönümlerinde okunan mevlitlerin arkasından lokma döktürmek istediğinizde, seyyar araçlarımızın üzerine merhumun adı ve soyadını yazmaktayız. Böylece lokmadan tadan herkes yakınınızın arkasından ismiyle dua etme fırsatı bulacaktır.

Lokma Döktürme Hizmetinden Nasıl Yararlanırım?

Hayır lokması döktürmek isterseniz ister mevlitlerde ölmüşlerinizin ruhuna, isterseniz güzel bir haber aldığınızda veya hayır kazanmak amacıyla firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Helal Lokma firmamız 500 kişiden 50 bin kişiye kadar lokma dökme hizmeti sunmaktadır. Firmamızın iletişim numarasından bizleri arayarak lokma döktürmek istediğiniz tarihi ve lokma adedini belirtmeniz yeterli olacaktır. Bizler lokma arabası, lokma, şerbet, çatal, tabak ve peçete gibi hazırlama ve dağıtım için gerekli tüm ekipmanları yanımızda getiriyoruz. Firmamızdan rezervasyon yaptırdığınızda belirttiğiniz adrese en az bir saat öncesinden geliyor, ekipmanlarımızın kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Lokma Döktürme

Uygun fiyatlarla lokma döktürmek isterseniz Helal Lokma firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteyi, lezzeti ve uygun fiyatı bir arada sunan firmamız hijyen kurallarına dikkat etmektedir. Galoş, eldiven ve önlükleriyle pişirim-dağıtım yapan elemanlarımız, davetlilerinizin gönül rahatlığıyla ikramlardan tatmasında önemli rol oynamaktadır.

Lokma döktürme fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.Sipariş Hattı


Yorumlar (3)


 • avatar

  Bayram Çınar 5 gün önce

  Lokma döktürmek isteyenler için güvenilir bir firma tercih etmenizi tavsiye ederim.Cuma günü belirttiğim adrese zamanında gelip güleryüzlü ekibiyle lokma dagıtımı yaptılar.Bol kazançlarınız olsun inş.

 • avatar

  Yunus Emre 5 ay önce

  20 ocakta döktürcektik lokma fiyatı ne kadar fiyatı oluyo?

 • avatar

  Hasan Altun 5 ay önce

  700 kişilik lokma döktürecektim fiyatı ne kadar oluyo?Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim