• Sipariş Hattı: 0553 241 40 67
 • info@asirorganizasyon.com
Lokmacı Fiyatlarıiyat

Lokmacı Fiyatlarıiyat

Kanber Lokma 5144 2 Yorum

Sipariş Hattı

LOKMACI FİYATLARI

Bu makalemizde sizlere lokmacı ve lokmacı fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda İstanbul'da da sık sık görmeye alıştığımız lokmacılar aslında osmanlı döneminde çok yaygındı. Osmanlı da sarayda özel bir durum olduğunda mesela yeni bir şehzade doğdu diyelim hemen o zamanın sultanı sokaklarda ki vatandaşlara sıcak lokma dağıttırırdı. Yada birisi vefat ettiğinde yine lokma dağıtımı yapılırdı.

Helal Lokmam ekibi

Unutulmaya yüz tutmuş bu güzel hayır vesilesi olan hayır lokması hizmetini istanbul da canlandırmaya çalışan bir ekibiz. İstanbulluların çok ilgisini çeken bu hizmetimizi görenler bizden kart istiyor ve onlarda bizi çağırtıyorlar.

Lokmacı

Lokmacı Fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermekle birlikte tahmini kişi başı 1 TL ye geliyor. Bu fiyata tabak çatal ulaşım ve diğer tüm masraflar dahil yalnız makina ve elemanlar en az 500 kişilik olması durumunda gelebilmekteler.. Eğer az sayıda bir lokma ihtiyacınız varsa size adrese teslim mağazamızdan yollayabilmekteyiz..

Hayır Lokması

Hayırlara vesile olması sebebiyle bu hizmetimize sizlerde destek verebilirsiniz.. Hayır lokması döktürmek için bize ulaşınız..

 

 


Sipariş Hattı


Yorumlar (2)


 • avatar

  Sıla Gökhan 5 ay önce

  Tuzla’da 2 ay önce lokma döktürdük elemanlarınızın hizmeti olsun lokmanın tadı olsun her şey mükemmeldi Allah razı olsun.

 • avatar

  Yusuf Aslan 5 ay önce

  600 kişilik lokma döktürecektim fiyatı ne kadara geliyor?Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2020 Helal Lokmam

Yukarı Çık
whatsapp İletişim